Порошкове фарбування металевих конструкцій
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Порошкова фарбування парканів

від 70 ₴
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

 

                                                               Порошкове фарбування обгороджувань і металевих парканів.

Зовнішній вигляд огорожі, це перше, що бачать люди, коли приходять до вас. І дуже важливе що б він виглядав красивим і доглянутим. Порошкове фарбування дає можливість розв'язувати ці проблеми. Постійна дія зовнішнього середовища дуже негативно впливає на будь-які металеві конструкції, які знаходяться просто неба.

Дощ, сніг руйнують структуру металу. Він піддається корозії та з часом вимагає заміни, оскільки вже представляє небезпеку для людей. Від дії сонячних променів фарба стає бляклою і тьмяною, що дуже сильно впливає на зовнішній вигляд обгороджування. Тому, періодично його потрібно перефарбовувати. Технологія порошкового фарбування одночасно вирішує ці проблеми. Захищає метал від атмосферних дій і надовго зберігає бездоганний зовнішній вигляд огорожі.

                                                                                       Чому ми краще в цьому бізнесі.

1. Фарбування загороджувальних металоконструкцій порошковими фарбами провідних виробників.

2. Понад 150 відтінків за колірним стандартом RAL. Індивідуальний підхід до кожного замовлення.

3. Великий вибір текстур : доступні матові і глянсові фактури кольорів серії RAL, а також фарби з груп Антик, Шагрень і Муар

4. Фарбування виробів з габаритами до 5800х1900х1500 мм

5. Гнучка система знижок на великих об'ємах.

Фахівці  компаніі «Т-покраска» більше ніж за десять років роботи пофарбували десятки кілометрів обгороджувань, як для підприємств, так і для приватних осіб. І вони досі виконують свою функції і радують їх власників. Ми раді надати Вам будь-яку консультацію в питанні порошковому фарбуванню, оскільки маємо величезний досвід і знання в цьому напрямі. Вам досить тільки зв'язатися з нами та отримати повну безкоштовну консультацію про розв'язання вашої проблеми.

 

 

 

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Instagram
Instagram