Порошкове фарбування металевих конструкцій
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Статті

Порошкове фарбування деревини
Порошкове фарбування деревини

З 1960-х років порошкове покриття революціонізувало обробну промисловість, забезпечивши чудову, довговічну, екологічно чисту обробку матеріалу, особливо для металевих виробів, таких як автомобільні запчастини, Спортивні товари та безліч інших виробів.

Технологічні досягнення в області порошкових лакофарбових матеріалів, застосування нових методів затвердіння фарби принесли можливість порошкового фарбування термочутливих матеріалів. Порошкове покриття зараз використовується на різних виробах, на яких було неможливо ще кілька років тому.

Одним з найбільших проривів в області порошкового фарбування на ринку термочутливих матеріалів є деревоволокниста плита середньої щільності, або МДФ, комбінована панель, що з'єднує частинки деревини з синтетичною смолою. МДФ дуже підходить для нанесення порошкової фарби через його низьку пористість і однорідної поверхні. Продукція з МДФ охоплює офісні меблі, кухонні та лазневі шафи, двері та готову до складання меблі для офісу і вдома.

Де найчастіше використовують порошкове фарбування.
Де найчастіше використовують порошкове фарбування.

Вироби покриті порошковим фарбуванням, скрізь довкола нас. Але є сегменти ринку, де вона домінує. Перелік галузей у яких найчастіше використовують порошкове фарбування.

Порошкові фарби компанії NEOKEM (NEOKEM)
Порошкові фарби компанії NEOKEM (NEOKEM)

Порошкові фарби компанії NEOKEM (NEOKEM) доступні у більш ніж 25 країнах світу і демонструють за останні 10 років безперервну тенденцію зростання. Компанія НЕОКЕМ (NEOKEM) виготовляє високоякісні фарби, засновані на інноваціях.

Переваги порошкового фарбування
Переваги порошкового фарбування

Порошкове покриття доступне в багатьох кольорах і текстурах, які ідеально підходять для садових меблів. Вибір кольору практично не обмежений: доступні матові, глянсові, металеві, прозорі та багато інших варіантів обробки. Вибір текстур варіюється від гладких поверхонь до зморшки або матових поверхонь, а також грубих текстур. Широкий вибір обробки порошкового покриття дозволяє легко поєднувати з сотнями тканин для строп, ременів та подушок для вулиці.

Переваги порошкового фарбування для вуличних меблів.
Переваги порошкового фарбування для вуличних меблів.

Ви будете здивовані, дізнавшись скільки предметів, з якими ви взаємодієте щодня, мають порошкове покриття. Від вашої кухонної техніки та поштової скриньки, до дверної ручки вашого автомобіля. Продукти із порошковим покриттям всюди. Так що ж таке порошкове фарбування? Розберімось.

Розсуньте межі стилю, пофарбувавши свій велосипед порошковою фарбою
Розсуньте межі стилю, пофарбувавши свій велосипед порошковою фарбою

При їзді на велосипеді ви завжди взаємодіятимете з дорогою: цементом, металом, каменями, іншими транспортними засобами, або асфальтом. Так само усе це відбуватиметься на тлі атмосферних дій на ваш велосипед. Тому він потребує правильного догляду. Це означає якісне покриття з використанням порошкових фарб. Компанія "Т-покраска" допоможе вам підібрати правильне порошкове покриття для вашого велосипеда.

Порошкове покриття проти фарбування рами мотоцикла : плюси та мінуси
Порошкове покриття проти фарбування рами мотоцикла : плюси та мінуси

Мотоцикли - це дуже оригінальні транспортні засоби не лише тому, що на них їздити одно задоволення, але і тому, що з ними досить просто працювати й ремонтувати. Маючи базові технічні знання, а головне бажання, можна самому або з друзями відреставрувати мотоцикл. Якщо ви плануєте освіжити або просто відремонтувати свій мотоцикл, ви можете поставити питання про свою раму, і про те, як зробити її краще.

Порошкове фарбування велосипедів
Порошкове фарбування велосипедів

З моменту як була винайдена технологія порошкового фарбування, виробники велосипедів і прості велосипедисти відразу оцінили її користь для велосипедів. Вони почали фарбувати свої велосипеди порошковою фарбою. Це покриття дуже міцне і надійне. Крім того, завдяки різноманітності кольорів ви можете виготовляти велосипеди будь-якого дизайну. Порошкове фарбування – це дуже ефективний спосіб зробити з вашого старого велосипеда новий, при цьому не витративши великих грошей.

Instagram
https:instagram.comtarkovskii.sergei?utm_medium=copy_link
Instagram