Порошкове фарбування металевих конструкцій
ПН-НД: 9.00 - 19:00
Порошкове фарбування металевих конструкцій
Ми наповнимо Ваше життя новими фарбами
Ми кращі в цьому бізнесі
Головна
12 років на ринку
12 років на ринку
Будь-яка форма оплати
Будь-яка форма оплати
Фарби виробництва США, Туреччини, Греції
Фарби виробництва США, Туреччини, Греції
Гарантія
Гарантія
Накопичувальна система
Накопичувальна система
Хто ми

Т-Покраска - компанія, яка спеціалізується на фарбуванні виробів з металу різної складності та габаритів. Вже понад десять років ми надаємо послуги порошкового фарбування в місті Харкові. Майже кожен день ви зустрічаєте якісь вироби з металу, які пройшли через наші руки. Нам дуже приємно робити Ваше життя яскравішим.

Команда

Наше завдання - зробити так, щоб кожен замовник став трохи щасливішими. Щоб наша працювала радувала його багато років і наповнювала його життя новими фарбами.

Заповніть форму
і отримаєте наш оновлений прайс-лист зі зниженими цінами на усі послуги
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані исользуются тільки для зв`язку.
Виконані роботи
Показати ще
Відгуки про нас
Список робіт
Коваленко Валерія - дизайн
Робили ремонт у квартирі, і треба було дуже багато елементів дизайну пофарбувати. Вибрали варіант порошкового фарбування, і вибрали цю фірму. Чи не секунди не пошкодували.
Список робіт
Анатолій Клімкін - Фарбування альтанки
Замовив у хлопців порошкове фарбування дачної металевої альтанки. Навіть не очікував такого шикарного результату, це треба тільки бачити, словами не передати.
Список робіт
Генадій Ємець - Сільгосптехніка
Нічого не може бути гірше коли техніка виходить з ладу під час збиральної. Що б уникнути корозії та іржі, вже кілька років користуємося послугами цієї організації. І завдяки порошкової обробки частинам деталей, істотно скоротили витрати на обслуговування техніки. Дякую хлопці вам.
Список робіт
Роман Сучілін - меблева фурнітура
Займаюся виготовлення меблів вже не перший рік, і дуже довго підбирав фірму, яка виконувала б порошкове фарбування меблевої фурнітури якісно і найголовніше в обумовлені терміни. Тому, що я безпосередньо працюю з людьми й всі вони хочуть нові меблі вчасно, і будь-яка затримка загрожує неприємностями та втрать репутації. Ця фірма за три роки ще не разу не підвела.
Instagram
Instagram
Питання - відповідь
поширені запитання
Як довго тримається порошкове фарбування?
При правильному дотриманні всього технологічного процесу і наявності професійного обладнання та печі для запікання, порошкове фарбування без проблем тримається близько 10 років і при цьому зберігає яскравість фарб.
Що дає порошкове фарбування крім естетичного ефекту?
Якраз естетичний ефект, це додатковий бонус в порошковому фарбуванню. В першу чергу, внаслідок того, що порошкова фарба по всій поверхні прилягає без повітряного прошарку (яка в будь-якому випадку є при фарбуванні рідкими фарбами), повністю відсутня її роздування з часом. А запікання порошкової фарби в печі формує сильний захисний шар, який захищає метал від пошкоджень і корозії.
Можна самому в домашніх умовах обробити метал порошковою фарбою?
На жаль ні. Порошкове фарбування, це високо технологічний процес, для якого необхідно професійне обладнання та навик.
Які за формою конструкції можна обробляти порошковим фарбуванням?
Будь-які. Не має значення, листової цей метал, або туба, або чотирьох кутник. Є обмеження по габаритах, але у кожного хто надає послуги порошкового фарбування вони різні. Все залежить від розміру камери запікання фарби.
Чи шкідлива порошкова фарба?
Ні. Один з показників переваги порошкового фарбування перед фарбуванням рідкими матеріалами, як раз і є безпека для людини і екології.
Як довго триває обробка металоконструкції порошковою фарбою?
Технологічно до 24 годин. Обробка і підготовка, фарбування, запікання в печі.
Як правильно порахувати квадратуру яку необхідно пофарбувати, це може бути й труби й метало профільні вироби ?
Для цього Вам просто треба подзвонити нам телефоном +380967706376 і наші фахівці розв'яжуть це питання, так само ви отримаєте прогресивну систему знижок.
У якій сфері діяльності застосовується порошкове фарбування?
Абсолютно скрізь, де є компонент з металу. Починаючи від дизайну інтер'єрів квартир, кафе і ресторанів, продовжуючи в автомобілебудуванні, машинобудуванні та навіть у виробництві літаків.
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Корисні статті
Порошкове фарбування деревини
Порошкове фарбування деревини

З 1960-х років порошкове покриття революціонізувало обробну промисловість, забезпечивши чудову, довговічну, екологічно чисту обробку матеріалу, особливо для металевих виробів, таких як автомобільні запчастини, Спортивні товари та безліч інших виробів.

Технологічні досягнення в області порошкових лакофарбових матеріалів, застосування нових методів затвердіння фарби принесли можливість порошкового фарбування термочутливих матеріалів. Порошкове покриття зараз використовується на різних виробах, на яких було неможливо ще кілька років тому.

Одним з найбільших проривів в області порошкового фарбування на ринку термочутливих матеріалів є деревоволокниста плита середньої щільності, або МДФ, комбінована панель, що з'єднує частинки деревини з синтетичною смолою. МДФ дуже підходить для нанесення порошкової фарби через його низьку пористість і однорідної поверхні. Продукція з МДФ охоплює офісні меблі, кухонні та лазневі шафи, двері та готову до складання меблі для офісу і вдома.

Де найчастіше використовують порошкове фарбування.
Де найчастіше використовують порошкове фарбування.

Вироби покриті порошковим фарбуванням, скрізь довкола нас. Але є сегменти ринку, де вона домінує. Перелік галузей у яких найчастіше використовують порошкове фарбування.

Що таке порошкове фарбування?

                                                                                       МИ НАПОВНИМО ВАШЕ ЖИТТЯ НОВИМИ ФАРБАМИ.

Компанія "Т-покраска" вже більш як 10 років робить послуги порошкового фарбування металоконструкцій жителям міста Харкова. Усі роботи проводяться професіоналами на високотехнологічному устаткуванні німецького виробництва. Наш багаторічний досвід роботи і високоякісні фарби дають можливість виконувати замовлення будь-якої складності. Так само робимо послуги піскоструминної обробки. Ми фарбуємо будь-які металоконструкції та вироби з металу, алюмінієвий профіль, ковані вироби, авто, вело - мото комплектуючі. Виконуємо порошкове фарбування будь-яких об'ємів в чітко зазначені терміни. У нашій роботі ми використовуємо тільки якісні матеріали і устаткування. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дає можливість гнучкому ціноутворенню. Розрахунок проводитися як готівкою, так і безготівковими. На усі наші роботи дається гарантія.

                                                                                                                    ЧОМУ "Т-ПОКРАСКА"?

За ці роки ми виконали тисячі замовивши, покрили порошковим фарбуванням величезну кількість квадратних метрів металу і тому гарантуємо високу якість наших робіт. У своїй роботі ми використовуємо фарби різних виробників. Це фарби виготовлені в США (Prismatic), Туреччині (Ibakimya), Греції (NEOKEM). Вони відповідають усім необхідним вимогам. і за якістю і по безпеку. За цей час ми завоювали довіру клієнтів і можемо з упевненістю говорити, що у своїй справі - ми кращі в Харкові! Наша компанія не збирається зупинятися у своєму розвитку: постійне підвищення кваліфікації наших співробітників, модернізація виробництва, вивчення нових методик - норма нашої роботи. Персональна взаємодія з кожним клієнтом дає можливість формувати гнучку систему ціноутворення.

Так само є присутньою прогресивна система, яка залежить і від кількості замовлень і від кількості забарвлюванних поверхонь. Розміщуючи у нас своє замовлення, ви можете бути упевненими в якісному його виконанні. Будемо раді будь-якій співпраці з Вами. Замовлення виконується тільки тоді, коли уточнимо усі умови співпраці і надаємо найсприятливіші умови кожному замовникові, не усі компанії такі уважні до своїх клієнтів. Чекаємо Ваших дзвінків, наші фахівці проконсультують Вас у будь-яких питаннях пов'язаних з технологією порошкового фарбування і ціні на ці послуги в місті Харкові. Адреса Харків вул. Рудика 6

Ми наповнимо Ваше життя новими фарбами.