Порошкове фарбування металевих конструкцій
ПН-НД: 9.00 - 19:00
  • UA
  • |

Порошкове фарбування металевих труб

від 70 ₴
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

 

                                                                     Порошкове фарбування металевих труб в Харкові.

Інженерні мережі, це кровоносна система будь-якої будівлі. Порошкове фарбування збільшує термін служби труб в рази, в порівняння з необробленими трубами. А це дає можливість заощадити гроші шляхом того, що ремонт прийдеться робити набагато рідше І його собівартість буде значно нижча. Все частіше будівельні компанії застосовують технологію порошкового фарбування труб при будівництвах різних об'єктів.

                                                                                                              Чому ми?

Фахівці компанії "Т-покраска", мають величезний досвід в порошковому фарбуванні труб різного діаметру і розміру. Компанія співпрацює з декількома будівельними організаціями і має довгострокові договори, по наданню послуги порошкового фарбування цих металевих виробів. 

                                                                                               Чим хороша ця технологія?

Ця технологія значно збільшить ресурс роботи інженерних мереж, які забезпечують життєдіяльність будь-якої будівлі. До того ж порошкова фарба є не шкідливою для організму людини, і не завдає шкоди довкіллю. До її складу не входять токсичні і небезпечні речовини. Ми будемо раді будь-якій співпраці з Вами. Чекаємо Ваших дзвінків, наші фахівці проконсультують Вас у будь-яких питаннях пов'язаних з технологією порошкового фарбування і ціні на ці послуги в місті Харкові.

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Instagram
Instagram