Порошкове фарбування металевих конструкцій
ПН-НД: 9.00 - 19:00

4 переваги порошкового фарбування

Експлуатаційні якості:

Порошкові покриття дуже довговічні та більш стійкі до корозії, хімічних речовин і атмосферних впливів, ніж рідкі покриття. Поверхні, пофарбовані порошковими покриттями, більш стійкі до дрібних механічних пошкоджень, завдяки процесу термоскріплення при затвердінні (висиханні). Порошкові покриття теж не утворюють патьоків, забезпечуючи більш рівномірне покриття, в порівнянні з рідкою забарвленням. Результатом використання порошкового покриття є найбільш привабливе, довговічне, високоякісне фінішне покриття з усіх можливих.

Експлуатаційні витрати:

Порошкове фарбування дешевше і покриває велику площу, ніж більшість інших органічних фінішних покриттів, що виражається в менших матеріальних витратах ніж при процесах рідкого забарвлення. Процес нанесення порошкових покриттів можна автоматизувати, що також може знизити витрати, пов'язані з оплатою праці робітників, тому що для лінії порошкового фарбування потрібні мінімальні підготовка оператора і контроль.

Безпека:

Рідка фарба вогненебезпечна і містить леткі органічні компоненти (VOC). Ці хімічні речовини при неправильному поводженні можуть бути небезпечні. Порошкове фарбування, як правило, навпаки, не містить ЛОС і розчинників, що означає, що вони не містять потенційно небезпечних хімічних речовин, які зазвичай входять до складу рідких ЛФМ.

Екологічність:

В процесі рідкого фарбування ЛОС є однією з проблем промислового забруднення. Оскільки порошкове фарбування не містить розчинників, вони більш екологічні, ніж рідка фарба. Крім цього, нанесення порошкового покриття - практично безвідходний процес.

 

 

Instagram
https:instagram.comtarkovskii.sergei?utm_medium=copy_link
Instagram