Порошкове фарбування металевих конструкцій
ПН-НД: 9.00 - 19:00
  • UA
  • |

Порошкове фарбування деревини

Порошкове фарбування деревини

З 1960-х років порошкове покриття революціонізувало обробну промисловість, забезпечивши чудову, довговічну, екологічно чисту обробку матеріалу, особливо для металевих виробів, таких як автомобільні запчастини, спортивні товари та безліч інших виробів.

Технологічні досягнення в області порошкових лакофарбових матеріалів, застосування нових методів затвердіння фарби принесли можливість порошкового фарбування термочутливих матеріалів. Порошкове покриття зараз використовується на різних виробах, на яких було неможливо ще кілька років тому.

Одним з найбільших проривів в області порошкового фарбування на ринку термочутливих матеріалів є деревоволокниста плита середньої щільності, або МДФ, комбінована панель, що з'єднує частинки деревини з синтетичною смолою. МДФ дуже підходить для нанесення порошкової фарби через його низьку пористість і однорідної поверхні. Продукція з МДФ охоплює офісні меблі, кухонні та лазневі шафи, двері та готову до складання меблі для офісу і вдома.

Порошкове покриття революціонізує ринок МДФ, тому що воно пропонує свободу проєктування, яку інші методи обробки та процеси ламінування просто не можуть забезпечити. Порошкове покриття забезпечує красиву, міцну, безшовну обробку в будь-якому кольорі веселки. Крім того, порошкове фарбування захищає вироби з МДФ від відколів, плям, розливів і подряпин.

Розв'язання проблем термочутливих матеріалів

Деякі породи дерева та вироби з деревини, такі як МДФ, мають достатній і постійний вміст вологи для забезпечення провідності й можуть бути покриті безпосередньо. Дерев'яні деталі, що вимагають шліфування, можуть бути очищені стисненим повітрям для видалення будь-яких поверхневих забруднень. Для посилення електростатичного тяжіння деревину можна попередньо обробити розпилювальним розчином. Потім деталь попередньо нагрівається до бажаної температури покриття, яка розчиняє або частково розплавляє фарбувальний порошок при його нанесенні та допомагає порошку щільно прилягати до деталі. Рівномірна температура поверхні плити забезпечує високу ефективність передачі та стабільний зовнішній вигляд. Для нанесення фарби електростатичний заряд подається від розпилювача для порошкової фарби на поверхню МДФ. Затвердіння фарби відбувається в інфрачервоній печі, конвекційній печі або гібридній, яка поєднує в собі інфрачервоне і конвекційне нагрівання. Теплова енергія розплавляє порошок, і він щільно покриває виріб.

Завдяки спеціально розробленим УФ-затвердителям порошкова фарба вимагає мінімального тепла для завершення процесу. Після того, як деталі потрапляють в інфрачервону або конвекційну піч, фарба плавиться і рівномірно покриває поверхню, все займає від 2 до 10 хвилин, потім плита піддається впливу ультрафіолетового світла всього на кілька секунд для остаточного затвердіння обробки. Деталі потім охолоджуються природним чином або в охолоджувальному тунелі, перш ніж вони вивантажуються з лінії фарбування.

Порошкове фарбування заповнює потребу в продуктах МДФ

Багато виробників офісних меблів переходять від стандартних форм, таких як квадрати та прямокутники, до більш закруглених кутів і контурних країв, з внутрішніми колами та еліпсами для комп'ютерних шнурів. Порошкове фарбування може легко справлятися з цими формами, в той час, як інші методи ламінування, які покладаються на методи облицювання країв, не можуть. Крім того, нанесення порошкової фарби являє собою одноетапний процес обробки, що не вимагає послідовних покриттів або тривалого часу висихання.

Instagram
https:instagram.comtarkovskii.sergei?utm_medium=copy_link
Instagram