Порошкове фарбування металевих конструкцій
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Порошкове фарбування сільгосптехніки. Якість на першому місці

Важкі умови роботи техніки в АСЕ-промисловості вимагає високоефективних покриттів. Порошкові покриття добре відомі своєю економічністю, перевагами з точки зору екології та виробництва.

Сільськогосподарське і будівельне устаткування піддається екстремальних впливів навколишнього середовища, тому низькоякісні покриття можуть привести до передчасної появи корозії та скорочення терміну служби обладнання. Вимоги до якості порошкових покриттів постійно ростуть, і виробничі стандарти повинні рости відповідним чином.

Наші порошкові фарби мають підвищені прикладними та експлуатаційними властивостями. Вони спеціально розроблені для зовнішнього застосування в поєднанні з чудовою атмосферостійкістю, високою стійкістю до УФ-випромінювання, відмінними механічними властивостями, розливом і низькими температурами затвердіння (від 150 градусів), що ідеально підходить до для АСЕ-сегмента.

Тому порошкове фарбування, це безальтернативний варіант для обробки обладнання яке піддається великим навантаженням і атмосферного впливу. Завдяки порошковому покриттю, можна на довго захистити дорогі агрегати від корозії та зберегти їх в працездатному стані на довгий час.

 

Instagram
https:instagram.comtarkovskii.sergei?utm_medium=copy_link
Instagram