Порошкове фарбування металевих конструкцій
ПН-НД: 9.00 - 19:00
  • UA
  • |

Порошкове фарбування в реставраційних роботах

от 70 ₴
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

                                                                                         Порошкове фарбування в реставрації

Час не щадить нічого, і вироби з металу в цьому не виключення, воно також нещадне і до них. Але буває так, що саме цей виріб з металу дуже дорогий, або несе якийсь сенс для його володаря, або просто бажання продовжити йому життя, щоб їм могли користуватися інші покоління. Раніше це було зробити складно, і не завжди з потрібним ефектом. Після появи в 60-х роках методу порошкового фарбування, в цьому напрямі все різко змінилося.

Технологія порошкового фарбування дає можливість на багато років зберегти первинний вид виробу, і захистити його від дії зовнішнього середовища і відповідно руйнування. Ми з величезним задоволенням допоможемо вам зберегти предмети які дороги вам. Щоб вони могли вас радувати ще багато років.

Наші фахівці детально вивчать Вашу проблему і виберуть найкращий шлях її рішення. За багато років роботи в цьому напрямі, ми отримали неоціненний досвід, який дає на упевненість в наших рішеннях і діях. В наявності ми маємо великий вибір фарб різних виробників. Це фарби виготовлені в США (Prismatic), Туреччині (Ibakimya), Греції (NEOKEM). Вони відповідають усім необхідним вимогам. і за якістю і по безпеку. І дадуть Вашим речам нове життя. Для цього Вам усього лише потрібно звернутися до нас.

За багато років роботи в цьому напрямі, компанія "Т-покраска" отримало неоціненний досвід, який дає упевненість в рішенні завдань будь-якої складності.

 

 

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Instagram
Instagram