Порошкове фарбування металевих конструкцій
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Порошкове фарбування в дизайні інтер'єрів

                                                             Порошкове фарбування в дизайні інтер'єрів

Компанія "Т-покраска" має більш ніж п'ятнадцятирічний досвід роботи в області порошкового фарбування. Завдяки своїй майстерності і здатності вводити нововведення фахівці компанії "Т-покраска" можуть наносити фарбу на різні вироби з металу. З можливістю реалізації будь-якого запиту на дизайнерські рішення в інтер'єрі.

Сучасний інтер'єр квартир, офісів, ресторанів не можливий без виробів з металу. Метал це основний компонент будь-якого дизайну. А ось порошкове фарбування з будь-якого металу зробить витвір мистецтв. Адже ви можете самостійно підібрати колір і тон в який ви ходите забарвити деталі з металу. Для цього ми надамо вам фарби усіх барв веселки та відтінків, завдяки цьому зможете реалізувати будь-які ваші ідеї в області інтер'єру. Вам не потрібно буде витрачати час на пошуки меблів з металу потрібного вам кольору. Ви просто купите вироби з металу будь-якого кольору і принесіть їх нам. Через пару днів ви заберете те, що хотіли. І вони вам прослужить багато років, не втрачаючи кольору і якості. Наші фахівці неодноразово виконували роботи за допомогою порошкового фарбування будь-якої складності.

Відповідним чином оброблені металеві поверхні є гарантією якості та стилю у будь-якому секторі, зокрема в області дизайну інтер'єру, порошкове покриття дуже підходить для меблювання офісів, магазинів і професійних кухонь. Порошкове фарбування є одним з найчастіше використовуваних методів обробки металевих поверхонь і має подвійну мету - захистити їх від корозійних явищ і прикрасити їх потрібним кольором.

Порошкове фарбування дозволяє покривати металеві поверхні міцною, суцільною плівкою і гарантує високий рівень антикорозійної стійкості та технологічності. На відміну від рідких фарб, порошкова фарба нині є ідеальним рішенням через її низької дії на довкілля, на користь гігієнічних умов на робочому місці. Вона повністю не містить вуглеводнів, спиртів і інших органічних розчинників і не виділяє газоподібних викидів (у рідких фарбах відсоток випару ніколи не буває менше ніж 10%).

                                                                    Що таке порошкове фарбування?

Що таке порошкове фарбування і як воно наноситься на кожну окрему деталь? Металеві поверхні після обробки покриваються спеціальним фарбувальним порошком, а потім буквально запікаються в спеціальних печах для полімеризації. Тут, по суті, порошок плавиться і рівномірно розподіляється по листу, надаючи йому вибраний колір. Компанія "Т-покраска" виконує спеціальні процеси по виробництву металевих покриттів, включаючи забарвлення та остаточного упакування з ідентифікаційною етикеткою продукту.

                                                              Риски та переваги порошкового покриття

З якісної точки зору кінцевий результат порошкового покриття багато в чому залежить від первинної підготовки: насправді, без належної підготовчої фази існує ризик появи відшарування і утворення пухирів на поверхні, які можуть поставити під загрозу кінцевий продукт. З іншого боку, ця техніка дозволяє отримати потужніший і твердіший кольоровий шар, ніж інші види фарб, що надає металу велику твердість і еластичність. Компанія "Т-покраска" виконує порошкове фарбування металевих поверхонь і виробів, призначені для виготовлення компонентів меблів, і інтер'єрів.

Створення елементів інтер'єру, таких як стільниці та столи, вимагає попередньої конструкції підтримувальних компонентів, необхідних для остаточного складання. Ці компоненти мають бути частиною загального проєкту, в якому все повинно ідеально узгоджуватися, щоб забезпечити оптимальний результат відповідно до вимог виробника. Наприклад, компанія "Т-покраска", що має багаторічний досвід обробки металевих деталей і поверхонь, робить сталеві опори для стільниць і столів будь-яких розмірів, призначених, зокрема, для меблювання магазинів і громадських місць.

Останніми роками "Т-покраска" розробило нові методи та удосконалило що існує, щоб гарантувати швидке і передусім якісне обслуговування. Крім того, залежно від типу роботи, компанія "Т-покраска" має в розпорядженні навчених професіоналів і сучасне устаткування, що дозволяє задовольняти потреби клієнтів і досягати відмінних результатів з усіх точок зору.

 

Instagram
https:instagram.comtarkovskii.sergei?utm_medium=copy_link
Instagram